+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Nerf šautuvai, ginklai

Nerf šautuvai, ginklai

NERF šautuvai

Kur išlieti energiją, kuri tiesiog veržiasi pro kraštus? Judrus, padykęs ir nepaprastai smalsus vaikas negali nustygti vietoje ir nėra nieko blogiau, kai toks vaikas nuobodžiauja. „Nerf“ šautuvai gali viską pakeisti akimirksniu. Tai unikalaus dizaino, stilingi ir modernūs ginklai, kurie ne tik suteiks puikią progą nukreipti susikaupusią energiją, tačiau ir lavins rankos miklumą bei akių žvitrumą. Jei visada svajojai būti nepralenkiamu snaiperiu – „Nerf“ ginklai yra kaip tik tai, ko tau reikia.

NERF ginklų rūšys

„Nerf“ ginklai tinka ir yra labai mėgstami įvairaus amžiaus vaikų. Visi jie užtaisomi specialiomis, tik „Nerf“ šautuvams tinkančiomis minkštomis kulkomis, tačiau pagal ginklo rūšį gali skirtis pastarųjų dydis. Yra kelios „Nerf“ ginklų serijos, kurios skiriamos pagal šautuvo dydį (nuo ganėtinai kompaktiškų iki išties didžiulių ginklų). Priklausomai nuo šautuvo dydžio, skiriasi ir rinkinyje esančių kulkų skaičius, tačiau jų visada galima įsigyti papildomai. Kuris „Nerf“ šautuvas labiausiai tinka tau?

Kaip išsirinkti NERF šautuvą?

Renkantis „Nerf“ ginklus, pirmiausia, reiktų atkreipti dėmesį į amžiaus cenzą, kurį rekomenduoja gamintojas, kad žaisti būtų ne tik smagu, bet ir maksimaliai saugu. Jei šautuvu naudosis jaunesnis vaikas, kyla rizika susižeisti ar sužeisti kitą, nepaisant to, kad „Nerf“ ginklų kulkos nėra kietos ar aštrios. Kitais atvejais ginklą derėtų rinktis pagal pomėgius ir patogumą – tokį, kuris labiausiai patinka, kuriuo smagiausia naudotis ir kurį patogiausia laikyti.

NERF ginklai – tai žaisliniai pistoletai, automatai, kulkosvaidžiai ir daugybė kitų. NERF – vieni populiariausių žaislų 5-14 metų vaikams ir net suaugusiesiems. Iš viso yra daugiau kaip 200 šautuvų modelių, taip pat berniukams ir mergaitėms skirtų serijų. Įvairių formų, dydžių ir komplektacijų NERF šautuvai bei aksesuarai jauniesiems kovotojams suteiks pranašumą bet kurioje kovoje!