+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Lavinamieji žaislai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Žaislų pasiūla rinkoje maloniai stebina: nuo plataus asortimento patiems mažiausiems iki sudėtingų žaidimų paaugliams ir net suaugusiems. Puiku tai, kad tėvai noriai perka vaikams lavinamuosius žaislus, kurie atlieka ne tik pagrindinę žaislų funkciją, bet ir labai reikšmingą kitą – lavinimo. Lavinamųjų žaislų asortimentas leidžia atrasti tai, kas atitinka konkretaus vaiko poreikius.

Lavinamieji žaislai: kokia jų nauda?

Esminė visų žaislų funkcija yra būti vaiko žaidimo dalimi, užimti vaiką jo laisvalaikiu. Lavinamieji žaislai, kaip sako pats pavadinimas, atlieka labai reikšmingą ir papildomą funkciją – lavina vaiką. Kone visi šiai grupei priklausantys žaislai lavina vaikų smulkiąją motoriką, kas ypač aktualu kūdikystės periode. Šie žaislai taip pat lavina ir rankų judesius, vaikučių koordinaciją, kūrybiškumą, atmintį, imlumą informacijai ir kt. Dauguma lavinamųjų žaislų tampa puikia priemone mokantis skaičiuoti, pažinti spalvas, formas.

Lavinamieji žaislai: ir mažiukams, ir didesniems

Į lavinamuosius žaislus tėveliai pradeda žvalgytis dar pirmaisiais vaiko mėnesiais. Tai labai teisingas požiūris, nes lavinamųjų žaislų spektras labai platus, apimantis įvairias amžiaus grupes nuo pirmųjų mėnesių.

Populiarus pasirinkimas – įvairūs lavinamieji kubai, kuriuos galime apibūdinti kaip kelis žaislus viename. Dažniausiai kiekviena kubo pusė turi atskirą paskirtį, kitokius elementus, skatina skirtingas vaiko veiklas.

Kaladėlės, konstruktoriai – šie žaislai lavina vaiko atmintį, motoriką, kūrybiškumą, skatina mąstyti. Drauge tai puikus būdas pažinti spalvas. Konstruktorių yra pačių įvairiausių: vieni skirti mažyliams, kiti – didesniems vaikams

Daug dėmesio lavinamųjų žaislų kategorijoje sulaukia įvairios formelės. Jos skatina galvoti, lavinti motoriką, mokytis spalvų bei formų. Dažniausiai rinkinį sudaro skirtingų dydžių formelės, kurias vaikas turi sudėti vieną į kitą, ar vieną ant kitos ir taip pastatyti bokštą.

Kūdikių veiklos centrai yra skirti lavinti pačius mažiausius žaidėjus. Kūdikiams skirtus žaislus dažnai puošia įvairūs barškantys, čežantys, cypsintys ir muzikos garsus skleidžiantys elementai, spalvos, veidrodėliai.

Šokantys, judantys, grojantys, už virvutės traukiami lavinamieji žaislai patiks kūdikiams.

Svarbu! Pirkite tik kokybiškus muzikinius žaislus, kadangi iš nepatikimo gamintojo įsigytas nekokybiškas muzikinis žaislas gali turėti neigiamos įtakos vaiko klausai.