+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Stalo žaidimai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Kaip išsirinkti tinkamą stalo žaidimą?

Stalo žaidimus mėgsta ir suaugę, ir vaikai, tačiau jų asortimentas toks gausus, kad išsirinkti kartais atrodo tikrai sunku. Į ką vertėtų atkreipti dėmesį? Pirmiausia – žaidėjų amžiaus kategorija. Jei tarp žaidėjų esama mažų vaikų, veikiausiai, likusiems šeimos nariams teks pritapti ir rinktis kiek lengvesnį variantą. Ne mažiau svarbu – žaidimo tipas. Stalo žaidimai gali būti lavinantys loginį mąstymą, atmintį, dinamiški ir nereikalaujantys per didelio susikaupimo, ugdantys, skatinantys mokytis ir daugybė kitų. Renkantis stalo žaidimą, reiktų atsižvelgti ir kaip bei kur jis bus žaidžiamas – smagioje draugų kompanijoje, kurioje neatsiejamas šurmulys ir nuolat įsiterpia kalbos, ar tylioje, ramioje aplinkoje, kur susirenka mąstytojų būrys. Žinoma, bet kuriuo atveju, smagus laikas – garantuotas.

Dar vienas labai svarbus aspektas – kiek laiko norima skirti žaidimui ir keliems žaidėjams jis turėtų būti skirtas. Esama stalo žaidimų, kurių partija gali trukti valandą ir ilgiau, kiti – gerokai trumpesni. Smarkiai varijuoja ir žaidėjų skaičius, tad jei numatyta gausi dalyvių kompanija, derėtų nepamiršti į tai atkreipti dėmesį.

Su šeima ir draugais praleistas laikas – pats brangiausias ir geriausias. Smagiausias ir turiningiausias laiko praleidimas bet kokioje kompanijoje – tai įdomūs stalo žaidimai. Jie – ne tik puiki pramoga, bet ir gera lavinamoji priemonė – vieni privers susikaupti ir sutelkti dėmesį, kiti – pasukti galvą ir atsakinėti į klausimus. Stalo žaidimai – tai smagus laikas, azartas, o neretai ir naujos žinios!