Stalo žaidimai

Žaidimų svarba vaiko gyvenime neabejoja nei pedagogai, nei psichologai. Moksliniai tyrimai pagrindžia poziciją, jog žaidimai skatina vaikų kūrybiškumą, smalsumą, moko atrasti, ugdo jaunąją kartą ir t.t. Puiku, kad šiame technologijų amžiuje aukštų pozicijų nepraranda stalo žaidimai ir tiek vaikai, tiek suaugusieji juos mielai renkasi turiningam laisvalaikiui. Didelė stalo žaidimų pasiūla atveria plačias galimybes laisvo laiko organizavimui.

Rodoma nuo 1 iki24235

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
puslapyje
Mažėjantis

Rodoma nuo 1 iki24235

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
puslapyje
Mažėjantis

Stalo žaidimų nauda

Gyvas bendravimas su žmogumi – tai vienas esminių stalo žaidimų privalumų. Technologijų amžiuje neretas vaikas ir suaugęs laiką leidžia vienatvėje su planšete, išmaniuoju telefonu. Taip prarandami socialiniai įgūdžiai ir bendravimo su žmogumi malonumas.

Stalo žaidimai – tobula priemonė kartu su šeima ar draugais leisti laiką, dalytis patirtimi, atrasti, sužinoti, išmokti.

Stalo žaidimai neretai yra tas ryšys, kuris sujungia ne tik vaikus, bet ir visus šeimos narius bendram laisvalaikiui. Tai itin vertintina šiandieniniame pasaulyje, kur daugelis tėvų sukasi darbų ir buities rutinoje. Stalo žaidimai – idealus pasirinkimas kokybiškam ir turiningam šeimos laikui. Skirkite bent pusvalandį kas vakarą tokiam laisvalaikiui ir kompiuteris bei išmaniosios technologijos tikrai bus nukonkuruoti.

 

Stalo žaidimų įvairovė

Mūsų asortimente stalo žaidimų pasiūla labai didelė, orientuota į skirtingas amžiaus grupes, turinčias skirtingų poreikių ir pomėgių: kortelių žaidimai; žaidimai, skirti lavinti atmintį; žaidimai, skatinantys domėtis geografija, sužinoti apie žemynus ar šalis; žaidimai, skirti mokytis kūno sandaros, kalbų, profesijų, spalvų ir kt.; visiems puikiai žinomi populiarieji „Monopolis“, „Alias“, „Jenga“ ir pan.; įvairaus sudėtingumo dėlionės; mąstymą skatinantys stalo žaidimai ir daug kitų.

Rasite stalo žaidimų, skirtų įvairaus amžiaus vaikams, suaugusiems, todėl pasirinksite tai, kas atitiks vaiko gebėjimus ar suaugusiųjų poreikius ir pomėgius.

 

Stalo žaidimai – tinka ir vienam

Kalbant apie stalo žaidimus galima išskirti dėliones, kurios gali būti dėliojamos grupėje, bet jas dėlioti gali ir vienas asmuo. Didelė dėlionė taps net kelių dienų užsiėmimu! Ši stalo žaidimų grupė turi ir didelę reikšmę vaiko ugdymui – dėlionės skatina susikaupimą, sutelktumą, jos efektyviai padeda nusiraminti ir susikoncentruoti. Negana to, dėlionės reikalauja kruopštumo ir kantrybės, todėl tai drauge puiki priemonė ugdyti šias vaiko savybes.