+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Baby Born

Baby Born

„Baby born“ lėlės mergaitėms

Judanti, kalbanti, verkianti ir net einanti – interaktyvioji „Baby born“. „Baby born“ lėlė sugeba atlikti daugybę kūdikiui įprastų veiksmų, todėl ji ypač patraukli ir įdomi mažylėms. Mergaitėms ne tik nepabosta su jomis žaisti (lėlės aktyvios, jas galima perrenginėti (taip pat yra ne viena drabužėlių kolekcija), tad veiklos tikrai nestinga), tačiau šios lėlės prisideda ir prie vaikų ugdymo – lėlė „Baby born“ skatina bendravimą, rūpestį kitais ir atsakomybę. Tai puikus žaislas, suteikiantis mergaitėms progą laiką praleisti ne tik linksmai, bet ir turiningai. Be to, dėl dažnai vykstančių akcijų ir taikomų nuolaidų, „Baby born“ kaina dažnai džiugina ir tėvelius.

„Baby born“ rubelių kolekcija

„Baby born“ rūbeliai – tai dailūs, įvairiaspalviai drabužėliai mažųjų lėlytėms. Gausioje kolekcijoje galima rasti visko, ko tik reikia: kelnytės, suknytės, smėlinukai ir net batukai, skirti aprengti ir apauti lėlę „Baby born“ tiek pagal skonį, tiek pagal sezoną. O kas gali būti smagiau ir įdomiau, nei puošti savo mažąją draugę?

Vokiečių gamintojas ZAPF CREATION visame pasaulyje garsus savo BABY BORN lėlių serija. Jau daugiau kaip 20 metų kuriamos išskirtinės, visame pasaulyje vaikų dievinamos lėlės, joms skirti drabužėliai ir reikmenys. BABY BORN – tai unikali lėlė, kurią vizualiai sunku atskirti nuo tikro kūdikio. Be to, ji turi ir kūdikiams būdingus judesius ir gestus, tad yra tikra kiekvienos mergaitės svajonė.