+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Lėlės

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Užsukus į lėlių skyrių žaislų parduotuvėje raibsta akys nuo plataus pasirinkimo. Nenuostabu, kad mažosios damos čia pasijunta tarytum pasakų šalyje! Lėlės stebina įvairiais dydžiais, spalvomis, puošniomis suknelėmis, aksesuarų gausa. Čia puikuojasi ir jau dešimtmečius mergaičių mylimos lėlės ir tos, kurios į lentynas sugula išpopuliarėjus tam tikroms pasakoms ar animaciniams filmukams.

Neblėstantis Baby Born populiarumas

Apie Baby Born lėlę bene visi esame girdėję. Tai lėlė, kuri leidžia mergaitei įsijausti į mamos vaidmenį, ugdo humaniškumą, rūpinimąsi kitais, meilės, empatijos jausmą, taip pat atsakomybę. Baby Born lėlė unikali tuo, kad ji atlieka daug realių funkcijų, kurias atlieka ir kūdikis, todėl ne tik skatina vaiko kūrybiškumą, bet ir lavina vaizduotę. Gana seniai žaislų rinkoje atsiradusi lėlė iki šiol yra viena geidžiamiausių, jos vardą dažnai išvysta ir Kalėdų Senelis vaikų laiškuose.

 

Barbės – tikrų tikriausia klasika

Barbes tikrai galime drąsiai vadinti klasika – ne vieną dešimtmetį žaislų rinkoje besipuikuojančios lėlės vis dar yra vienas trokštamiausių mergaičių žaislų. Šviesiaplaukės, tamsiaplaukės, baltaodės, juodaodės, su besilankstančiomis galūnėmis, su statiškomis galūnėmis... Toks platus barbių pasirinkimas šiandien pasitinka mažąsias damas žaislų parduotuvėse. O ką jau kalbėti apie puošnias, spindinčias jų sukneles. Šiandieninės lėlės barbės turi nemažai aksesuarų, kurie parduodami ir drauge su lėle, ir atskirai. Pavyzdžiui, rankinės, papildomos batelių poros, drabužiai, fenas, šukos, auskarai ir kiti aksesuarai.

 

Filmų ir pasakų herojės

Ne mažiau populiarios ir lėlės, nužengusios iš filmų vaikams ir knygelių. Pastaruoju metu vis dar nenuslūgsta „Ledo šalies“ herojų banga, tad iš žaislų lentynų graibstomos gražuolės Ana ir Elza. Vyresnio amžiaus mergaites masina Monster High lėlės, taip pat spalvingosios Equestria. Jei šiuolaikinės lėlės sulaukia įvairių vertinimų, tai Disnėjaus personažai abejingų nepalieka – šios lėlės asocijuojasi su gražiausiomis pasakomis, vaikyste. Tai raudonplaukė Arielė, gražioji Snieguolė su 7 nykštukais, taip pat Pelenė ir kitos.

Su lėlėmis galite įsigyti ir įvairiausių aksesuarų, lėlių namų ir baldų – taip sukursite nuostabią žaidimų erdvę mergaitei.