+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

LEGO NINJAGO – nudžiugins įvairaus amžiaus berniukus

Konstruktoriai neabejotinai patenka į populiariausių žaislų kategorijų sąrašą. Jų nauda yra daugialypė – tai ne tik puikus vaiko laisvalaikio leidimo būdas, bet drauge ir ugdomoji, lavinimo priemonė. „Lego Ninjago“ – tai konstruktorius, kuriam negali atsispirti nei mažieji džentelmenai, nei jau ūgtelėję berniukai. Pasinerkite į nindzių kovas su „Lego Ninjago“!

Konstruktorių nauda vaikams

Konstruktoriai žaislų lentynose karaliauja jau ne vienerius metus, o jų populiarumas neblėsta. Taip yra todėl, kad šie žaislai ir jų teikiamos žaidimų galimybės masina vaikus, o tėveliai supranta ir papildomą jų naudą. Moksliškai įrodyta, kad konstruktoriai lavina vaikų atmintį, didina imlumą naujai informacijai. Taip pat šie žaislai ugdo vaikų kūrybiškumą, lavina motoriką, moko sutelkti dėmesį.

Konstruktorius vaiko žaidimų erdvę pavers tikra mūšio, gelbėjimo operacijos, kovos su priešais vieta, leis vaikui įsijausti į savo vaidmenį, žaidimą, skatins mąstyti ir priimti sprendimus.

LEGO NINJAGO – įdomiam vaikų laisvalaikiui

„Lego Ninjago“ konstruktorių pasirinkimas itin platus, todėl kiekvienas vaikas atras būtent tai, ko trokšta. Žaislas vaiko laisvalaikiui suteiks nepakartojamų emocijų, žaidimas įtrauks taip, kad vaikas neabejotinai pamirš šiandienines technologijas, t. y. planšetę, kompiuterį, išmanųjį telefoną.

Super greiti tankai, ugninis robotas, žaibiškas lėktuvas, nindzės drakonas, bombonešiai, superautomobiliai ir daugybė kitų įdomybių laukia vaikų su „Lego Ninjago“! Konstruktorius vaikų žaidimą padarys turiningą, leis atsiskleisti kūrybiniams gebėjimams, skatins ieškoti išeičių iš susidariusios padėties. Žaisdami mažieji nindzės spręs, kaip apsiginti nuo padangių piratų, kaip išsilaisvinti iš ryklių kariaunos, kaip išnaudoti titaninio automobilio galimybes ginantis nuo priešų, kaip apginti miestą nuo skraidančio bombonešio...

LEGO NINJAGO  – ir mažiems, ir dideliems

Šis konstruktorius patiks ir jaunesniems, ir vyresniems berniukams. O gal ir mergaitėms? Mūsų parduotuvėje populiarieji „Lego Ninjago“ suskirstyti į tris grupes pagal amžių: 1) 7–8 metų vaikams; 2) vaikams, turintiems 9–11 metų; 3) dvylikamečiams ir vyresniems.

LEGO konstruktorius tinka žaisti ir vienam, ir su draugais.

LEGO NINJAGO – stebuklingas pasaulis, kuriame nindzės kovoja su blogio jėgomis. Vaikams patiks kurti naujas neįtikėtinas istorijas ir herojų nuotykius kovojant su piktadariais ir gelbstint pasaulį.