+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Dovana visoms amžiaus grupėms

LEGO konstruktoriai

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

„Lego“ – daugeliui vaikų tai tarsi burtažodis. Visi jo nori, o kurie turi, nori daugiau. LEGO konstruktoriai žaislų parduotuvių lentynose puikuojasi jau seniai, bet iš populiariausiųjų sąrašo nė neketina trauktis. Su jais užaugo jau ne viena karta, bet šių konstruktorių nauda neabejojantieji džiaugiasi, kad jie masina įvairaus amžiaus vaikus.

LEGO konstruktoriai: kokia jų nauda?

LEGO konstruktoriai nėra paprasti žaislai, jie turi privalumų, kuriuos pripažįsta ir specialistai. Teigiama, jog šie konstruktoriai padeda lavinti vaikų atmintį. Kaip? Jei vaikas sukonstruoja, pavyzdžiui, dinozaurą, ir nori sukurti jo antrininką – jam reikės gerokai pasukti galvą ir prisiminti, kaip tą padaryti.

Moksliškai įrodyta ir tai, kad daug konstruojantys vaikai yra imlesni naujai informacijai.

Taip pat LEGO konstruktoriai ugdo vaikų kūrybiškumą. Pamatytumėte, kokių stebuklų vaikai sukuria iš LEGO! Maža to, patiems mažiausiems LEGO konstruktoriai padeda mokytis ir spalvų bei puikiai lavina motoriką ir dėmesio sutelktumą.

 

LEGO konstruktoriai pagal amžiaus grupes

Ne paslaptis, kad LEGO konstruktoriai labai mėgiami ir pačių mažiausių žaidėjų, ir jau gerokai ūgtelėjusių. LEGO asortimentas parduotuvėje labai platus, todėl kad būtų lengviau pasirinkti būtent tai, kas labiausiai atitinka Jūsų vaiko gebėjimus, galima rinktis pagal vaiko amžių. LEGO konstruktoriai sugrupuoti pagal amžių į penkias grupes: pirmoji grupė – patiems mažiausiems, t. y. nuo vienerių iki ketverių metukų (pavyzdžiui, „Lego Classic“, mažųjų simpatijas užkariavę „Lego Duplo“), antra grupė ikimokyklinukams – 5–6 metų vaikams (pavyzdžiui, visų berniukų svajonė „Lego City“, „Lego Classic“, mažųjų princesių svajonė „Lego Disney“ ir „Lego Friens“, taip pat „Lego Juniors“ ir kt.), trečia grupė skirta vaikams nuo 7 iki 8 metų (pavyzdžiui, „Lego Batman Movie“, „Lego City“, „Lego Elves“, „Lego Friends“, „Lego Minecraft“, „Lego Ninjago“ ir kt.), ketvirta grupė – konstruktoriai vaikams nuo 9 iki 11 metų (pavyzdžiui, „Lego Nexo Knights“, „Lego Speed Champions“, „Lego Star Wars“ ir kt.) ir penktoje grupėje – Lego konstruktoriai, orientuoti į 12 metų ir vyresnius vaikus (pavyzdžiui, „Lego Super Heroes“, „Lego Technic“ ir kt.).

Konstruktoriai LEGO – tai įvairios komplektacijos detalių rinkiniai, leidžiantys modeliuoti ir konstruoti įvairius daiktus ir įsivaizduojamas veiksmo scenas. LEGO rinkinius gamina „LEGO grupė“ („LEGO Group“), kurios pagrindinis ofisas yra Danijoje. Ši didžiulė kompanija įkurta 1932 m. Jos pavadinimas, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia „renku“, taip pat yra garsios danų frazės „leg godt“ (liet. „žaisti gerai“) trumpinys. Pagrindinis LEGO produktas yra spalvingos tarpusavyje jungiamos plastikinės kaladėlės, minifigūrėlės ir t.t. Iš LEGO kaladėlių galima sukonstruoti transporto priemones, pastatus ir veikiančius robotus. Viską, kas pastatyta, galima išardyti ir išgriauti, ir iš tų pačių detalių konstruoti naujus objektus.