+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Muzikiniai žaislai, instrumentai

Muzikiniai žaislai

Metas suteikti progą mažosioms žvaigždėms atskleisti savo talentus. Kas tai? Dainavimas? O galbūt muzikavimas? Gausybė įvairių mikrofonų ir muzikos instrumentų nekantriai laukia, kol galės dalyvauti pasirodymuose. O kad jais groti būtų dar smagiau, daugelis muzikinių žaislų yra puošti vaikams puikiai pažįstama ir mėgstama atributika (animacinių filmų veikėjų paveikslėliais ir pan.).

Muzikos instrumentai vaikams

Kada, jei ne dabar? Pats laikas surengti smagiausią koncertą visos šeimos istorijoje! Muzikos instrumentai vaikams – tai viskas, ko talentingiesiems atlikėjams gali prireikti. Drąsiai rinkitės, nes asortimentas išties gausus, o instrumentų dizainas ir dekoracijos nepaliks abejingų. Tai ne tik žavios spalvos, bet ir puikiai žinomi personažai.

Vaikiškos gitaros

Gitara – tiesiog klasika. Jos muzika užburia, o patys muzikantai pavergia visų aplinkinių širdis. Atrodo, atėjo laikas atskleisti jaunąjį talentą dar vienuose namuose? Nagi, greičiau paduokite gitarą! Vaikiškos gitaros yra vienas mėgstamiausių vaikų žaislų, o ypač – kai puoštos mėgstamų filmų tematika.