+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Žaislų parduotuvės – spalvų ir svajonių oazė

 parduotuves

Vilnius - PC „Ozas“

Ozo g. 18, Vilnius

Tel. +370 5 219 5583

ozas@xszaislai.lt

Vilnius - PLC „Panorama“

Saltoniškių g. 9, Vilnius

Tel. +370 5 270 1280

panorama@xszaislai.lt

Vilnius - PC „Akropolis“

Ozo g. 25, Vilnius

Tel. +370 5 246 3590

vilniausakropolis@xszaislai.lt

Vilnius - PS „Nørdika“

Vikingų g. 3, Vilnius

Tel. +370 5 236 4416 

nordika@xszaislai.lt

Kaunas - PC „Maxima“

         Savanorių pr. 255, Kaunas           

Tel. +370 3 720 0898

malunas@xszaislai.lt

Klaipėda - PC „Akropolis“

Taikos pr. 61, Klaipėda

Tel. +370 4 631 9042

klaipedosakropolis@xszaislai.lt

Panevėžys - PC „Ryo“

Savitiškio g. 61, Panevėžys

Tel. +370 4 544 1648

ryo@xszaislai.lt

Privilegijos nuolatiniams xszaislai.lt klientams:

* Registruotiems klientams taikoma 10% nuolaida visoms nenukainotoms prekėms.

Privilegijos nuolatiniams parduotuvių „XS Žaislai“ klientams:

Nuolatinė 5 % nuolaida.

Nusipirkus prekių už 200 Eur, taikoma 10 % nuolaida.

* 15% gimimo dienos nuolaida. Nuolaida taikoma gimimo dieną, 5 dienas iki ir 5 dienas po jos.

* 20% klientų dienų nuolaida.

* Nurodytos nuolaidos taikomos tik nenukainotoms prekėms.

Žaislų parduotuvės – tikrai stebuklinga vieta. Ar rastume vaiką, kuris gali ramiai praeiti pro žaislų parduotuves? Jos masina užeiti, bent akies krašteliu žvilgtelėti į gausybę spalvotų, žaismingų pasakų herojų, stalo žaidimų, mašinyčių, lėlių, konstruktorių... Žaislų parduotuvės – jas neabejotinai galime pavadinti viena mylimiausių vaikų vietų, kurioje pildosi mažųjų svajonės!

Žaislų parduotuvės: platus asortimentas

Žaislų parduotuvėse rasite platų žaislų pasirinkimą pagal amžių ir vaikų pomėgius. Dalį asortimento sudaro patiems mažiausiems skirtos prekės: kramtukai ir barškučiai, mediniai žaisliukai, taip pat lavinamieji, jau ūgtelėjusiems puikiai tinka stumtukai ir paspiriamos mašinėlės.

Nesuklysime pasakę, kad kone kiekvienas vaikas turi savo mėgstamą knygų ar filmukų herojų, lydintį jį sapnuose, svajonėse, neretai puošiantį mažylio kambarį. Herojai kinta priklausomai nuo amžiaus, tad parduotuvėse rasite pačių įvairiausių, pavyzdžiui, šmaikščiuosius pakalikus, piratus, piktuosius paukščius, seniai populiarumo pozicijų neužleidžiantį žmogų-vorą, mažųjų damų mylimas poniukes, mažųjų gyvūnėlių krautuvės herojus, kiaulytę Pepą, mėlynuosius smurfus ir daugybę kitų iš filmukų ar knygų puslapių nužengusių herojų.

Žaislų parduotuvės siūlo labai platų lėlių pasirinkimą, kur savo svajonių lėlę atras kiekviena mergaitė. Jau ne vienerius metus itin populiarios Baby Born lėlės, pastarųjų metų hitas – „Ledo šalies“ herojės Elza ir Ana, paūgėjusių mergaičių itin trokštamos lėlės monstrės, ne vienerius metus populiarios barbės ir kt. O jaunieji džentelmenai liks sužavėti žaislinių transporto priemonių pasirinkimu: automobiliai, autobusai, traukiniai, motociklai ir kt. Pastaruoju metu didelio susidomėjimo sulaukia radijo bangomis valdomos transporto priemonės, o įvairiausios trasos bei garažai leidžia žaidimą paversti dar įdomesniu, suteikti daugiau laisvės vaiko interpretacijoms ir kūrybiškumui.

Ir mergaitės, ir berniukai labai mėgsta stalo žaidimus, dėliones – jų pasirinkimas parduotuvėse taip pat maloniai nustebins, nes tinkamą pagal amžių atras kiekvienas vaikas.

Palyginti naujiena – interaktyvūs žaislai – netruko išpopuliarėti ir užima vienas iš lyderiaujančių pozicijų žaislų rinkoje.

Kūrybiniai rinkiniai – tai dar viena žaislų kategorija, sulaukianti didelio susidomėjimo, kadangi atlieka ir lavinamąją funkciją, skatina vaikų kūrybiškumą.

 

Kur rasti žaislų parduotuves?

Mūsų žaislų parduotuvės įsikūrusios didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje.