+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

berlyno zoo

Pirk parduotuvėse „XS Žaislai“ ir laimėk kelionę visai šeimai į Berlyno zoologijos sodą!

DĖMESIO! Žaidimas vyksta ir e-parduotuvėje www.xszaislai.lt!

ŽAIDIMO TAISYKLĖS

2019 m. gegužės 1- 31 d. parduotuvėse „XS Žaislai“ ir 2019 m. gegužės 1-26 d. www.xszaislai.lt pirkdami prekių už 25 Eur ar daugiau, galėsite dalyvauti žaidime 4 asmenų kelionei į Berlyno zoologijos sodą laimėti.

Apsipirkę už ne mažiau kaip 25 Eur, gausite kuponą, kurį užpildę turėsite įmesti į žaidimo dėžę bet kurioje parduotuvėje „XS Žaislai“.

Dėmesio! Pirkusiems el. parduotuvėje www.xszaislai.lt, žaidimo kuponai dalinami iki gegužės 26 d.

PRIZAS

Kelionė 4 asmenims (2 suaugusiesiems ir 2 vaikams) į Berlyno zoologijos sodą. Bent vienas iš keleivių privalo būti ne jaunesnis kaip 18 metų!

Prizą sudaro:

• 1000 Eur vertės „AirBaltic“ dovanų čekis tiesioginiam skrydžiui iš Vilniaus į Berlyną ir atgal 4 asmenims.

• 150 Eur vertės „Radisson“ viešbučių tinklo Berlyne dovanų čekis.

• Bilietai 4 asmenims (2 suaugusiesiems ir 2 vaikams) į Berlyno zoologijos sodą ir akvariumą.

Pervežimai iš oro uosto į viešbutį ir atgal bei išlaidos už kitą transportą į prizą neįeina. Pervežimais, atvykimu laiku į oro uostą ir viešbutį, kelionės draudimu ir galiojančiais dokumentais (pasu ar ID kortele) laimėtojas turi pasirūpinti pats. Kad neprarastų laimėto prizo, laimėtojas privalo laikytis ant dovanų čekių ir bilietų nurodytų galiojimo terminų.

LAIMĖTOJO TRAUKIMAS

Laimėtojas burtų keliu bus ištrauktas 2019 m. birželio 1 d. Laimėtojas bus traukiamas tik vienas, surinkus visus užpildytus kuponus iš visų parduotuvių „XS Žaislai“. Ištraukus neteisingai/ne iki galo užpildytą kuponą, traukiamas kitas.

LAIMĖTOJO PASKELBIMAS IR INFORMAVIMAS

Laimėtojas bus paskelbtas 2019 m. birželio 1 d. „XS Žaislai“ paskyroje „Facebook“ ir www.xszaislai.lt. Su laimėtoju susisieksime asmeniškai kupone nurodytais kontaktais. Prizas laimėtojui bus atiduodamas tik pateikus asmens tapatybės dokumentą. Prizas ir dovanų čekiai į kitus prizus ar pinigus nekeičiami.

Žaidimo organizatorius ir prizo steigėjas: UAB „Anvol“.

UAB „Anvol“ darbuotojai ir jų šeimos nariai žaidime dalyvauti negali.