+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Janod Magnetinis formelių žaidimas „Princesės“

Janod Magnetinis formelių žaidimas „Princesės“

Nuotraukos
Magnetinis „Janod“ žaidimas su kortelėmis „Princesės“.
Dėžutės formatas - А4.
Rinkinyje yra: 8 kortelės ir 48 magnetukai.
Ant žaidimo dėžutės vidinio viršelio yra didelis magnetinis paveikslėlis ir skyrius su kortelėmis ir magnetinėmis dalimis.
Dėl magnetinio dėžutės viršelio, ji gerai ir tvirtai užsidaro. Kai dėžutė atidaryta, jos viršelį prilaiko specialios šonuose esančios virvutės. Ryškios ir spalvotos kortelės nurodo žaidimo temą, jose pavaizduota kokius paveikslėlius reikia sudėlioti ant magnetinio viršelio. Šis originalus žaislas suteikia vaikučiui galimybę susigalvoti įvairių istorijų ir jas sudėlioti iš magnetinių dalių. Žaidimo variantų gali būti labai daug!
Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
„Janod“ – viena pirmaujančių Prancūzijos kompanijų, jau daugiau kaip 40 metų tik iš natūralių ir ekologiškų medžiagų gaminanti vaikams išskirtinius medinius žaislus. Kompanija nesivaiko mados tendencijų ar populiarių prekės ženklų, svarbiausias jos tikslas – natūralių medžiagų naudojimas žaislų gamyboje. Ne veltui kompanijos šūkis – „Žaisk su gamta“. Visi „Janod“ žaislai ir žaidimų rinkiniai pagaminti iš natūralios medienos arba kartono. Vandens pagrindo dažai, kuriais nudažyti šie žaislai, taip pat saugūs ir netoksiški. Žaislai nuolat dalyvauja įvairiose tarptautinėse parodose kaip ekologiški, „žalieji“ žaislai. Visi žaislai – puikios kokybės, jų paviršius lygus ir malonus. Švelnūs ir gražūs spalvų deriniai. „Janod“ žaislai kuriami ir surenkami Prancūzijoje, pasitelkus profesionalių dizainerių komandą. Šie žaislai niekad nesensta, todėl gali būti perduodami iš kartos į kartą.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
  • JUMS TAIP PAT GALI PATIKTI
  • ATSILIEPIMAI
Bkids Žaidimų centras

Bkids Žaidimų centras

Kaina: 82,99 €
B. Toys Gyvūnų namelis

B. Toys Gyvūnų namelis

Kaina: 79,99 €

Parašykite savo nuomonę apie prekę

Atsiliepimai apie: Janod Magnetinis formelių žaidimas „Princesės“

Kaip įvertintumėte šią prekę? *

  1 2 3 4 5
Kaina
Kokybė