+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Klausimas: Ką reiškia: „Nemokamas siuntimas - perkant virš 40 eurų“?

Atsakymas: Perkant prekių už mažiau kaip 40 eurų (pasirenkant Omniva paštomatų arba DPD siuntų taškų ar paštomatų paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 2,99 Eur. Jeigu užsakymo suma viršija 40 eurų, prekės siunčiamos nemokamai. Perkant prekių už mažiau kaip 100 eurų (pasirenkant DPD kurjerio paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 4,99 Eur. Jeigu užsakymo suma viršija 100 eurų, prekės nurodytu adresu pristatomos nemokamai.

 Klausimas: Ar galima už prekes apmokėti grynais pinigais?

Atsakymas: Jeigu pirkinio suma didesnė kaip 30 eurų apmokėti galima grynaisiais kurjeriui pristačius prekes į namus. 

DĖMESIO! Karantino laikotarpiu kurjeriui apmokėti grynais pinigais nėra galimybės. Kurjeriui pristačius prekes į namus apmokėti galima tik banko kortele!

 Klausimas: Kaip aš galiu grąžinti prekę, kuri man buvo išsiųsta per DPD ar OMNIVA?

Atsakymas: Nenaudotą prekę, originalioje pakuotėje galite grąžinti ar pakeisti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodami apie tai Pardavėją. Prieš grąžinant prekę, būtina užpildyti prekės grąžinimo formą, kuri yra ČIA

 Klausimas: Kaip greitai bus atliktas mano užsakymas?

Atsakymas: Dažniausiai prekės Jus pasieks per 1 - 5 darbo dienas. Tačiau Jūsų užsakomų prekių laikinai sandėlyje gali nebūti, arba priklausomai nuo sezono (pvz.: Kalėdinis laikotarpis), pristatymo laikas gali pailgėti iki 7 darbo dienų.  

DĖMESIO! Karantino laikotarpiu prekių pristatymo laikas gali pailgėti iki 7 darbo dienų!

 Klausimas: Aš esu registruotas vartotojas, tačiau 10% nuolaidą gaunu ne visoms prekėms!

Atsakymas: Registruoto kliento nuolaida taikoma tik toms prekėms, kurioms dar nėra suteikta nuolaida. Prekėms su nuolaida papildoma nuolaida netaikoma.  

Klausimas: Ar galima atsiimti prekes fizinėse parduotuvėse?

Atsakymas: Prekes galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje ir prekes nemokamai atsiimti šiose fizinėse parduotuvėse: XS Žaislai“ PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius ir „XS Žaislai“, PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius. Atsiskaitymas už prekes galimas tik pavedimu. Apmokėti už prekes grynais pinigais, atvykus į fizinę parduotuvę, galimybės nėra.

DĖMESIO! Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime SMS žinute ir elektroniniu paštu per 1-3 darbo dienas. Atvykus anksčiau, prekės nebus paruoštos atsiėmimui.