+370 610 22600 (I-V: 9-17 val.)

Parašykite mums

Prekių krepšelis

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K)

Klausimas: Ką reiškia: „Nemokamas siuntimas - perkant virš 50 eurų“?(

Atsakymas: Perkant prekių už mažiau kaip 50 eur (pasirenkant Omniva paštomatų arba DPD siuntų taškų ar paštomatų paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 1,99 eur (DPD paštomatas) - 2,99 eur (OMNIVA paštomatas) . Jeigu užsakymo suma viršija 50 eur, prekės siunčiamos nemokamai. Perkant prekių už mažiau kaip 50 eur (pasirenkant DPD kurjerio paslaugas), prie kainos pridedamos transporto išlaidos, kurios sudaro 2.99 eur. Jeigu užsakymo suma viršija 50 eur, prekės nurodytu adresu pristatomos nemokamai.

 Klausimas: Kaip aš galiu grąžinti prekę, kuri man buvo išsiųsta per DPD ar OMNIVA?

Atsakymas: Nenaudotą prekę, originalioje pakuotėje galite grąžinti ar pakeisti per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos, informuodami apie tai Pardavėją. Prieš grąžinant prekę, būtina užpildyti prekės grąžinimo formą, kuri yra ČIA. DĖMĖSIO! Jei grąžinamos kokybiškos prekės (ar dalis prekių), iš už šias prekes klientui grąžintinos sumos išskaičiuojamas 4 Eur mokestis už transporto išlaidas.  

 Klausimas: Kaip greitai bus atliktas mano užsakymas?

Atsakymas: Visas prekes turime sandėlyje. Užsakymai iš sandėlio išsiunčiami kiekvieną darbo dieną po 12 val. Dėl esamos situacijos susijusios su COVID-19 pristatymas gali užtrukti. DPD pristatymo trukmė iki 2 darbo dienų, OMNIVA iki 1 savaitės.

 Klausimas: Aš esu registruotas vartotojas, tačiau 10% nuolaidą gaunu ne visoms prekėms!

Atsakymas: Registruoto kliento nuolaida taikoma tik toms prekėms, kurioms dar nėra suteikta nuolaida. Prekėms su nuolaida papildoma nuolaida netaikoma.  

Klausimas: Ar galima atsiimti prekes fizinėse parduotuvėse?

Atsakymas: Prekes galima užsisakyti internetinėje parduotuvėje ir prekes nemokamai atsiimti šiose fizinėse parduotuvėse: XS Žaislai“ PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9, Vilnius ir „XS Žaislai“, PC „Ozas“, Ozo g. 18, Vilnius. Atsiskaitymas už prekes galimas tik pavedimu. Apmokėti už prekes grynais pinigais, atvykus į fizinę parduotuvę, galimybės nėra.

DĖMESIO! Apie paruoštą užsakymą Jus informuosime SMS žinute ir elektroniniu paštu per 1-4 darbo dienas. Atvykus anksčiau, prekės nebus paruoštos atsiėmimui.